Zakupy i Sprzedaż – prosta i szybka ewidencja

Przedsiębiorca, który jest czynnym podatnikiem VAT i zarządza firmą, która posiada zaplecze magazynowe potrzebuje sprawdzonych narzędzi do szybkiej i bezproblemowej pracy. Niezbędny staje się dobry program fakturujący, który umożliwi poprawne wystawianie dokumentów oraz kontrolę procesów związanych z powstałą dokumentacją. Oprogramowanie Faktura Small Business Handel jest rozwiązaniem, któremu warto się przyjrzeć z bliska.

Ewidencja Zakupów i Sprzedaży

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH to oprogramowanie służące fakturowaniu oraz kontroli magazynu. Użytkownik jest w stanie na bieżąco wystawiać wszystkie potrzebne dokumenty, w tym magazynowe takie jak PW, PZ, WZ, RW czy MM oraz weryfikować stany posiadanych towarów. Program pozwala na szybkie przygotowanie zestawień zakupionych produktów uwzględniając wszystkie dokonane zakupy i korekty, faktury zakupu, korekty zakupu czy rachunki zakupów. To korzystający decyduje, jak chce żeby wyglądało przygotowane zestawienie filtrując po dacie wystawienia, otrzymania bądź terminie płatności. Powstały spis można wyeksportować np. do programu Excel. Identyczne funkcje występują przy tworzeniu zestawienia sprzedaży według stawek VAT. Spis powstaje z uwzględnienia takich dokumentów jak np. sprzedaży czy paragonów bez korekt i z korektami, zafiskalizowanych i niezafiskalizowanych, faktur, paragonów, faktur zaliczkowych, końcowych, wewnętrznych, do paragonów czy dowodów sprzedaży.

Jakie inne funkcje posiada program Faktura Small Business Handel?

Program do faktur Faktura Small Business Handel to narzędzie szybkie i niezastąpione w prawidłowym fakturowaniu z użyciem produktów pochodzących z magazynu. Jest w pełni funkcjonalny, posiada ogromną liczbę przydatnych do pracy modułów i znacząco ułatwia prace biurowe. FSBH to program dzięki któremu można bez trudu wystawiać takie dokumenty jak faktury VAT, bez VAT, proformy, korekty, faktury WDT, eksportowe, paragony fiskalne itp. Program pozwala tworzyć przydatne kartoteki produktów i klientów. Bez problemu można posiadając jedynie numer NIP firmy kontrahenta pobrać szybko jego dane z CEIDG. Ta funkcja znacznie zaoszczędza czas obsługi klienta. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru różnych form płatności i walut obcych. Średni kurs NBP na dany dzień pobierany jest w programie automatycznie. Istnieje również możliwość pracy wielostanowiskowej, gdzie z użyciem jednej wspólnej bazy danych użytkownicy programu na różnych komputerach mają stały dostęp do aktualnych informacji. Zbędne duplikacje nie mają tutaj miejsca. Program magazynowy Faktura Small Business Handel wyróżnia szereg funkcjonalności wpływających na znaczną poprawę komfortu i szybkości pracy.

Faktura Small Business Handel to stale aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się regulacji oprogramowanie, które jest niezawodnym programem fakturującym dla każdego przedsiębiorcy. Na pewno warto korzystać z funkcji programu FSBH by przekonać się jak szybkie i proste może być fakturowanie.

Poprzedni artykułDlaczego BHP jest ważne?
Następny artykułTechnologia cięcia metalu – możliwości i zastosowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj