Wózki transportowe – ponad 150 modeli do wyboru

Każda branża zajmująca się produkcją czegokolwiek, czy firmy spedycyjne – używają wózków transportowych. Są tez hotele, warsztaty, hurtownie, magazyny i wiele innych działalności, dla których profesjonalny wózek transportowy jest narzędziem codziennej pracy.

Wózki transportowe – ponad 150 modeli do wyboru

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam ciekawe wózki transportowe, które pracują każdego dnia w tysiącach firm w całej Europie.

Wózki platformowe

Najpopularniejszy model wózka transportowego. Może być użyty do transportu towarów niemalże każdego rodzaju, a to za sprawą prostej modułowej budowy, składającej się na kółka, blat na towary, pałąka do prowadzenia wózka. Istnieją modele, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Takie wózki platformowe posiadają wówczas np. dwa blaty, barierkę ochronną boczną lub tylną. Możliwości jest wiele. Jak wygląda wózek platformowy? Zdjęcie poniżej:

Bardzo duża ilość wózków platformowych wykorzystywana jest w fabrykach browarów, alkoholi, hurtowniach spożywczych, mechanicznych, marketach budowlanych. Ten model wózka transportowego, jak już wspominaliśmy występuje w wielu konfiguracjach.

Wózki siatkowe (kosze)

Kolejny rodzaj wózków do przewożenia towarów. Ponownie, jest to budowa modułowa, model występujący w wielu konfiguracjach. Jaka jest różnica między wózkiem platformowym a siatkowym typu kosz ?. Proszę zobaczyć na zdjęcie:

Są to wózki transportowe, dzięki którym w łatwy sposób działalności takie jak: poczta, kurierzy, sortownie, hurtownie, mogą przenosić dużą ilość paczek / towarów, zapewniając ochronę przed wypadnięciem poprzez ochronne siatki, z jednej dwóch lub z wszystkich stron.

Te rozwiązania stosowane są w znacznej większości firm, w których zachodzi potrzeba transportowania dużych ilości towarów różnego typu.

Nadstawki paletowe metalowe, stalowe, ocynkowane, różne modele

Nadstawki paletowa to idealna forma transportowania surowców. Mogą to być resztki elementów metalowych, blach, części mechanicznych – wykorzystywanych w fabrykach produkcyjnych i warsztatach różnego typu. Z drugiej strony, są to również idealne środki transportu i magazynowania dla surowców takich jak: ziemniaki, buraki, kukurydza, worki z żytem itp. Nadstawka paletowa jak sama nazwa wskazuje, nakładana jest na paletę EURO, dzięki czemu w łatwy sposób może być przeniesiona na środek transportu poprzez wózek widłowy. Dla surowców spożywczych, które można transportować i magazynować w nadstawkach paletowych, ważny jest odpowiedni przepływ świeżego powietrza. Ściany nadstawek paletowych wykonywane są z siatki drucianej o dużej wytrzymałości, gwarantując idealny dostęp do powietrza. Dodatkowo, nadstawki mogą być złożone na czas gdy nie będą eksploatowane, zajmują wówczas minimalną ilość miejsca. Wykorzystywane są zarówno do transportowania jak i magazynowania towarów. Tylko od Ciebie zależy, do czego zostaną wykorzystane.

Jak wyglądają?

Artykuł został przygotowany we współpracy z firmą ECI, zajmującą się profesjonalnym wyposażeniem przemysłu w wózki transportowe ( https://www.eci.com.pl/ ). W ofercie firmy znajduje się ponad 150 modeli wózków transportowych wysokiej klasy.

Poprzedni artykułJak działa monitoring pojazdów? Bezpieczeństwo w kilku krokach
Następny artykułJak radzić sobie z zajęciem komorniczym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj