Galanteria hotelowa

Galanteria hotelowa to przedmioty, które przydają się podczas każdej podróży i podczas pobytu w hotelu. Pomagają zachować odpowiedni poziom higieny, zadbać o nasz wygląd a także znacząco przyczynić się do naszego komfortu. Kapcie hotelowe, zestawy higieniczne i do mycia zębów oraz czyściki do butów to akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym hotelu – dostępne w pokoju hotelowym lub na recepcji, udostępniane na życzenie gości.

W zależności od ilości przyznanych gwiazdek, w pokoju hotelowym powinny znaleźć się poszczególne elementy galanterii hotelowej. W obiektach o wysokim standardzie (powyżej czterech gwiazdek) w pokoju hotelowym powinien znajdować się igielnik i czyścik do butów. Każdorazowo na recepcji powinny być dostępne zestawy do mycia zębów oraz do golenia, które można udostępnić gościom w razie potrzeby.

Akcesoria hotelowe do łazienki

Galanteria hotelowa to niewielkie przedmioty, które jednak pełnią znaczącą rolę podczas naszego pobytu w hotelu. Ile razy zdarzyło się, że podczas porannej krzątaniny przed wyjazdem zapomniałeś spakować szczoteczki do zębów? Albo nie pamiętałeś o spakowaniu maszynki i kremu do golenia? Dla wszystkich zapominalskich oraz tych, których bagaż zaginął podczas lotu hotel powinien udostępnić zestaw do mycia zębów oraz do golenia. Dla codziennej higieny polecane są także uniwersalne zestawy higieniczne zawierające w różnych konfiguracjach patyczki higieniczne i płatki do demakijażu.

Podróż służbowa lub wydarzenie branżowe? Z pewnością chcesz zadbać o swój ubiór przed wyjściem. Pomoże w tym dwustronny czyścik do butów, z jednej strony nasączony bezbarwną pastą do butów, a z drugiej gąbką do polerowania. Czyścik z łatwością usunie drobne zabrudzenia i nada połysk obuwiu. W dbaniu o nieskazitelny wygląd przyda się także igielnik, czyli uniwersalny zestaw do szycia zawierający igłę, kilka kolorowych nici oraz agrafkę i guzik. Dzięki igielnikowi naprawisz rozprutą garderobę i przyszyjesz urwany guzik.

W trosce o komfort gości, hotele udostępniają także kapcie wykonane z miękkiej tkaniny frotte.

Oryginalne akcesoria hotelowe

Czym możesz zaskoczyć swoich gości? W kategorii nietypowych i oryginalnych akcesoriów hotelowych można znaleźć rękawice do masażu, czy zestaw kreatywny dla dzieci, zawierający kolorowanki oraz proste gry i układanki.

Galanteria hotelowa – jak wybrać?

Czym kierować się przy wyborze galanterii hotelowej? Przede wszystkim standardem swojego obiektu. Dla hoteli cztero i pięciogwiazdkowych istnieją wytyczne, które określają jakie akcesoria powinny znaleźć się w wyposażeniu pokoju. Warto zastanowić się, jakie produkty przydadzą się naszym gościom z uwzględnieniem profilu i atmosfery naszego hotelu. Jeżeli oferujemy jedynie opcję wyjazdu wakacyjnego, czyścik do butów niekoniecznie przyda się naszym gościom. Każdy hotel powinien mieć jednak na swoim wyposażeniu zestawy higieniczne, do mycia zębów i do golenia.

Poprzedni artykułJakie wyróżniamy rodzaje bieżnika w oponach?
Następny artykułAfrykańska mąka teff – co to jest i komu jest polecana?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj