Rezerwacja z Parkos krok po kroku

Jesteś osobą, która z technologią ma niezbyt wiele wspólnego? Martwisz się, że proces rezerwacji w Parkos przerośnie Twoje możliwości? Spokojnie! To nic strasznego! Strona internetowa została przygotowana wyjątkowo intuicyjnie, by prowadzić użytkownika przez wszystkie elementy krok po kroku.

Gdybyś jednak w dalszym ciągu miał pytania, przygotowaliśmy materiał, dzięki któremu poznasz każdy etap. Już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której znalezienie wolnego miejsca parkingowe w okolicy lotniska będzie trudne, kosztowne lub zajmie zbyt wiele czasu. Możesz zadbać o swój samochód w taki sposób, na jaki zasługuje.

Krok 1 – wybór odpowiedniego portu lotniczego, np. Okęcie Chopina i dat

Załóżmy, że wybierasz lotnisko Okęcie, parking z Parkos i masz już kupione bilety lotnicze. Wiesz więc skąd i kiedy jest wylot oraz powrót. Więcej informacji na temat podróży nie musisz podawać. Zaznaczasz więc port lotniczy, z którego planujesz rozpocząć podróż, datę pozostawienia auta na parkingu i termin odebrania. Następnie wystarczy nacisnąć opcję “wyszukaj miejsca parkingowe”, by otrzymać pełną listę dostawców wolnych w danym okresie.

Krok 2 – wybór najlepszej oferty i parkingu

Masz już przed sobą wszystkie oferty dostępne w danym terminie? Pamiętaj, że z Parkos współpracują jedynie sprawdzeni i zweryfikowani dostawcy. Jeśli firma chce znaleźć się na liście serwisu, w pierwszej kolejności musi przejść inspekcję i weryfikację, która potwierdza jej jakość i usługi. Nie bez powodu nie każdy parking Okęcie dostępny jest w tym miejscu.

Zależy Ci na zadaszeniu, by niesprzyjające warunki atmosferyczne nie miały negatywnego wpływu na lakier lub stan podwozia? Potrzebujesz pomocy bagażowej lub możliwości podładowania samochodu elektrycznego? Do dyspozycji masz kilka lokalizacji i samodzielnie wybierasz spośród dostępnych tą, która oferuje najważniejsze dla Ciebie udogodnienia. Nie każda jednak w swoich propozycjach będzie posiadać wszystkie dodatkowe usługi, lecz w większości przypadków możesz liczyć m.in. na mycie auta, dostęp do poczekalni i toalety lub pomoc z bagażami.

Krok 3 – proces rezerwacji i finalizacja

Na tym etapie wystarczy wybrać sposób płatności, określić dokładną godzinę przyjazdu i odbioru auta, numer lotu, tablice rejestracyjne, model samochodu, podstawowe dane osobowe i przejść dalej. Dzięki temu pracownicy będą gotowi na Twój przyjazd zarówno przed rozpoczęciem podróży, jak i w czasie powrotu. Jest to szczególnie istotne przy wyborze bezpłatnego transferu lub usługi parkingowej.

Do wyboru jest wiele metod płatności, dzięki czemu każdy powinien bez problemu znaleźć najlepszą opcję dla siebie. Chociaż największą popularnością cieszą się bezpieczne, błyskawiczne transakcje internetowe, przy większości ofert istnieje opcja płatności gotówką na parkingu. Na końcu otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji z bezpośrednim kontaktem to pracowników obiektu.

Jak widać, w 3 krokach można pozbyć się wielu problemów, które w dzień wylotu potrafią być przyczyną ogromnej ilości nerwów. Według nas, Parkos to perfekcyjne narzędzie, które powinno znaleźć się na liście najbardziej przydatnych portali internetowych.

Poprzedni artykułPrzykładowe typy maszyn pakujących
Następny artykułKrav maga w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj