Przydatne opcje w Programach do Faktur

Programy do fakturowania powinny być wyposażone w przydatne opcje, które pozwolą szybko i bezpiecznie wystawiać dokumenty. Znanym rozwiązaniem jest program Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Przyjrzyjmy się ich funkcjonalnościom.

Prosty program do faktur Faktura Small Business

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business to podstawowy i prosty program. Łatwość obsługi i przejrzystość interfejsu to jego główne zalety. Program ma wiele opcji personalizacji wyglądu dokumentów, czyli np. dodawania do nich własnego logo, pieczątki, zmiany czcionki itp. Można w nim tworzyć tworzyć kartoteki klientów, dowolnie oznaczać dane i szybko przygotować potrzebne dokumenty. W programie tym przedsiębiorca wystawi tak popularne dokumenty jak faktura VAT, faktura bez VAT, faktura korygująca, nota, proforma, paragon fiskalny itp. Program daje też możliwość wygenerowania pliku JPK. Użytkowników może być wielu na różnych stanowiskach jednocześnie. Ten program do fakturowania został wyposażony w funkcje odpowiadające za pracę wielostanowiskową. Dodatkowo dane zgromadzone przez program mogą być chronione przed potencjalną utratą np. podczas zainfekowania komputera po aktywowaniu usługi eArchiwum, czyli tzw. zdalnej kopii bezpieczeństwa.

Program do faktur i magazynu Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to program magazynowy, który upraszcza wystawianie faktur i kontrolę magazynu. Odpowiada on za szybkie wygenerowanie potrzebnych dokumentów i seryjne wydruki. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Program ten pozwala na kontrolę magazynu, stanów towarów, tworzenie przydatnych kartotek towarów, wskazywanie braków czy szybkie przeprowadzanie inwentaryzacji. Dzięki programowi z łatwością w kilka minut przygotuje się dokumenty magazynowe. Ponad to oprogramowanie posiada wbudowane moduły dokumentów kasowych i zakupowych. Wystawi się w nim także wszystkie podstawowe rodzaje faktur, w tym fakturę VAT marża, zaliczkową, końcową, uproszczoną, WDT, eksportową itp. Program jest bardzo uniwersalny, więc szybko użytkownik może go dostosować do swoich potrzeb. Posiada również opcje automatyczne jak szybki pobór danych klienta z CEIDG po wpisaniu numeru NIP firmy czy średniego kursu NBP do wystawienia faktury w walucie obcej.

Programy od MEGA-TECH są sprawdzonymi rozwiązaniami zarówno do faktur jak i do magazynu. Przedsiębiorca, który chce poznać ich funkcje powinien przekonać się do darmowego przetestowaniu wszystkich opcji. Zarządzając firmą niezależnie czy jest duża czy mała, warto postawić na proste i sprawdzone programy do faktur.

Poprzedni artykułWyjaśniamy, czym różnią się od siebie ubezpieczenie OC i AC!
Następny artykułJakie możliwości daje elektroniczny obieg dokumentów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj