Zatrzaśnięte klucze w aucie to nie powód do paniki

Zatrzaśnięte klucze w aucie to nie powód do paniki

Nie jest? Jest! Zwłaszcza jak właśnie zaparkowałeś na płatnym parkingu w centrum miasta. Chcesz odjechać, bo przecież licznik bije, ale nie możesz, bo kiedy szedłeś zapłacić za parkingowy bilet, to zatrzasnąłeś klucze w stacyjce! Niemożliwe? Oby, ale na wszelki wypadek sprawdź, co zrobić jeśli to Ciebie złapie taki pech na terenie Poznania.

Zawsze wybieraj mniejsze zło

Często samo zatrzaśnięcie kluczyków nie jest tak straszne, jak późniejsze tego konsekwencje. Nic dziwnego bowiem, że emocje sięgają zenitu, kiedy np. czekające na Ciebie w samochodzie dziecko, bawiąc się wiszącym w stacyjce kluczykiem, przypadkiem zamknęło drzwi. Pół biedy, jeśli sąsiad może przywieźć zapasowe klucze, mąż jest gdzieś w pobliżu, albo potrafisz dziecku wytłumaczyć, by tym samym cudownym sposobem, odblokowało mechanizm. Co, jeśli nie? Panika, strach, nerwy – jesteś o krok od podjęcia instynktownej, ale nie zawsze rozsądnej decyzji. Musisz jednak ochłonąć i szybko działać. Czasem uda się opuścić szybę. Jeśli jednak nie masz wprawy w takich zabiegach, nawet się za to nie zabieraj. Zadzwoń na pogotowie ślusarskie w Poznaniu i zgłoś problem. Fachowiec nie dojedzie w przeciągu najbliższej godziny? Za awaryjne otwieranie drzwi zabierz się sam, w końcu w samochodzie jest dziecko. Wybieraj jednak zawsze mniejsze zło, a wybita szyba niech zawsze będzie ostatecznością. Pamiętaj, że odłamki szkła mogą skaleczyć siedzące w środku dziecko.

Najszybszy i bezpieczny sposób na odblokowanie drzwi

Czasem wystarczy, że sprawdzisz, czy nie domknąłeś którejś z szyb, bądź zwyczajnie zostawiłeś otwarty bagażnik.Niemożliwe? Czasem możliwe, że w pośpiechu czy stresie zapomniałeś zamknąć szyby od strony pasażera. Warto to sprawdzić na samym początku. Jeśli jednak w żaden sposób nie możesz dostać się do auta, to jeden telefon na pogotowie ślusarskie w Poznaniu całkowicie rozwiąże Twój problem. Ślusarz nie będzie podważał uszczelek, nie będzie majstrował z drucikami przy szybie. Dzięki profesjonalnym narzędziom szybko i sprawnie usunie awarię. Chcesz zaoszczędzić na kosztach i za otwieranie zamka bierzesz się sam? Może Ci się udać, ale musisz się liczyć również z wyższym kosztem usługi, jeśli operacja zakończyła się fiaskiem, a dodatkowo uszkodziłeś zamek.

Roztargnienie czy stres każdemu może pokrzyżować plany. Nie panikuj jednak, tylko spokojnie pomyśl, jak szybko rozwiązać problem. Na wszelki wypadek miej zawsze w portfelu namiary na profesjonalne pogotowie zamkowe z Poznania.

Poprzedni artykułKomputery poleasingowe – zalety i wady
Następny artykułProfesjonalny chwytak do krawężników – nieocenione wsparcie dla firm brukarskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj