Limuzyna z szoferem na Twoje zawołanie

Wynajem limuzyny jest coraz popularniejszą usługą. To wciąż dość kosztowna przyjemność, ale już nie tylko ci najbogatsi biznesmeni mogą sobie na ten luksus pozwolić. Kiedy warto z takiej możliwości skorzystać?

Dlaczego limuzyna z kierowcą?

Kierowca nie tylko dodaje prestiżu, ale jest też bardzo cennym wsparciem dla swojego pasażera. Wynajęcie zwykłego samochodu jest dobre wtedy, gdy chce się po prostu szybko i sprawnie przemieścić z miejsca A do miejsca B, natomiast gdy planuje się podróże biznesowe, dzięki obecności kierowcy można się w trakcie podróży skupić na pracy, a nie kierowaniu pojazdem.

Z kolei gdy to podróż dla przyjemności, śmiało można się w jej trakcie napić alkoholu, oglądać telewizję, przeglądać internet albo spędzać wesoło czas z resztą pasażerów.

Dobra znajomość miasta i cenne doświadczenie

Limuzynę wynajmuje się na określony czas, ale już sama trasa podróży może się dowolnie zmienić, choć najczęściej tylko w obrębie konkretnego miasta. Klient sam wybiera, w jakim miejscu chce być odebrany przez kierowcę oraz jaka jest docelowa lokalizacja, i można być pewnym, że kierowca poczeka, aż wyjdziemy z ważnego spotkania, zrobimy zakupy czy w spokoju dokończymy posiłek w restauracji.

Wielkim atutem doświadczonego szofera jest znajomość topografii miasta, po którym wozi on swojego klienta – dzięki temu limuzyną szybko dotrze się na miejsce przeznaczenia, uniknie korków, bez problemu znajdzie miejsce parkingowe. Również w obcych miejscach dobry kierowca świetnie orientuje się w terenie, niestraszne mu wąskie uliczki i drogi kiepskiej jakości.

Szofer umie radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i do tego jest zawsze dyskretny – zawodowi kierowcy limuzyn przechodzą specjalne szkolenie, wiedzą, jak należy obsługiwać ważnych gości, potrafią zadbać o bezpieczeństwo pasażerów oraz innych użytkowników ruchu.

Tylko z bezpieczną umową

Limuzyna bardzo ułatwi poruszanie się po mieście, żeby jednak mieć pewność co do jakości usługi, warto stawiać na profesjonalistów, na przykład z viplimuzyny.com. Osoby, które tylko dorywczo zajmują się transportem osób, raczej nie oferują swoim klientom pisemnych umów – takie rozwiązanie kusi niższą ceną, ale jednocześnie klient ryzykuje tym, że jego usługa nie zostanie wykonana zgodnie z ustaleniami, a w razie wypadku może być problem z dochodzeniem swoich roszczeń.

Prawidłowo przygotowana umowa wynajmu limuzyny bardzo dokładnie precyzuje, czego klient może oczekiwać i ile będzie go to kosztowało, oraz jakie są przewidywane kary finansowe na wypadek, gdyby któraś ze stron złamała warunki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here