WYMARZONE PREZENTY NA ŚLUB – SPRAWDŹ, CO WYBRAĆ ZAMIAST KOPERTY Z PIENIĘDZMI

Koperta z pieniędzmi jako prezent ślubny wydaje się zawsze trafionym pomysłem – w końcu para młoda będzie mogła spożytkować gotówkę wedle własnego uznania, a ta zawsze przyda się na remont łazienki czy podróż poślubną. Czasem jednak warto wyjść poza utarty schemat i obdarować bliskie osoby czymś bardziej oryginalnym. Zamiast stawiać na popularne prezenty materialne – po co komu potem trzy tostery albo cztery ekspresy do kawy? – dajmy parze młodej okazję do przeżycia niezapomnianych chwil. Skok na bungee, weekend w SPA? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Niewidzialna kolacja

Skoro Twoi znajomi lub przyjaciele znają się na tyle, by wejść w związek małżeński, to raczej nie zaskoczysz ich zaproszeniem na randkę w ramach prezentu ślubnego. Czy aby na pewno? Po upojnej nocy poślubnej pewnie wybiorą się na miesiąc miodowy (który paradoksalnie może trwać tylko tydzień), jednak po powrocie może wciąż nie będą mieli dość swojego towarzystwa. Zaproszenie na niewidzialną kolację może być dla nich ekscytujące, ale również pomóc im wzmocnić wzajemne więzi i zaufanie. Chciałbyś pewnie dowiedzieć się „z czym to się je”? Nazwa mówi sama za siebie – cała zabawa polega na przebywaniu w całkowitej ciemności i spożywaniu posiłku z zawiązanymi oczami, polegając nie tylko na zmyśle smaku, ale również węchu, dotyku. Każdy widelec może stanowić niespodziankę, a w menu znajdują się przystawka, danie główne, deser i zimny napój. Odważysz się skosztować ich w ciemno…?

Strzelanie we dwoje

Panuje przekonanie, że życie po ślubie nie jest już tak ekscytujące jak przed zamążpójściem. By obalić te pogłoski kup parze młodej podwójną wejściówkę na strzelnicę! Brzmi to jak szalony pomysł? Przecież chodzi o to, by nie było nudno! Jeśli młoda para uwielbia adrenalinę i rywalizację, to voucher na strzelnicę będzie idealnym pomysłem na prezent ślubny. Pod okiem doświadczonego instruktora para nauczy się bezpiecznie korzystać z broni (wśród niej min. Klasyczny policyjny Glock i Beretta – w typie Jamesa Bonda) a także prawidłowo celować i oddawać strzały do tarcz.

Struś w Evil Steak House

Propozycja dla prawdziwych koneserów grillowanego jedzenia! Sezonowe steaki to specjalność restauracji Evil Steak House – ponadto jako jedna z niewielu, proponuje ona strusie mięso! Stek ten podawany jest zawijany w boczek i z dodatkiem śliwki węgierki, a sama porcja może robić wrażenie nawet na największych głodomorach – 350 gramów mięsa, do tego opiekane ziemniaki, warzywa i dwa kufle piwa lub kieliszki wina!

Wspomnienia – najlepszy prezent

W zależności od tego, co lubią Twoi przyjaciele możesz wybrać inny prezent na ślub. Ważne, by było to coś, czego długo nie zapomną! Koperta z pieniędzmi zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ale powiedzmy sobie szczerze – dołączona do niej kartka z życzeniami prawdopodobnie powędruje do kosza nawet bez czytania. Dobrych wspomnień tak łatwo się nie pozbędą!

Poprzedni artykułWynajem kontenerów nie tylko na budowę
Następny artykułPraca adwokata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj