Samsung Galaxy Watch4 Classic

Samsung Galaxy Watch4 Classic to kolejny model smartwatcha marki Samsung, który został stworzony równolegle z modelem Samsung Galaxy Watch4. W przeciwieństwie do drugiego modelu, zegarek Galaxy Watch4 Classic ma o wiele bardziej klasyczny niż sportowy design. Jakimi funkcjami dysponuje i czy warto zdecydować się na zakup?

Samsung Galaxy Watch4 Classic – nowy system operacyjny i elegancki wygląd

W przeciwieństwie do wcześniejszych modeli inteligentnych zegarków Samsung, najnowsze smartwatche wyposażone są w system Wear OS powered by Samsung. Nowy system operacyjny oznacza wyposażenie zegarka w wiele nowych funkcji. Samsung Galaxy Watch4 Classic umożliwia połączenie zegarka ze wszystkimi aplikacjami mobilnymi, które są kompatybilne z systemem Wear OS powered by Samsung. Dzięki temu na zegarku dostępnych jest wiele więcej widgetów niż we wcześniejszych wersjach zegarków marki Samsung. Co więcej, Samsung Galaxy Watch4 Classic wyróżnia się eleganckim designem, bardziej klasycznym od większości smartwatchy. Jest dostępny w wersjach 42 mm i 46 mm.

Samsung Galaxy Watch4 Classic – dostępne funkcje

Nowy smartwatch Samsung wyposażony jest w wiele udogodnień. Należy do nich przede wszystkim możliwość korzystania z licznych aplikacji kompatybilnych z systemem Wear OS powered by Samsung. Są to m.in. liczne aplikacje mobilne Google, takie jak Mapy Google i Google Pay. Warto zwrócić szczególnie uwagę na usprawniony system płatności mobilnych, dzięki NFC. Za sprawą połączenia zegarka z Google Pay możliwe są wygodne płatności zbliżeniowe zegarkiem Samsung Galaxy Watch4 Classic.

Nowy smartwatch Samsung wyposażony jest także w liczne opcje związane z monitorowaniem aktywności fizycznej i ogólnej kondycji organizmu. Zegarek Galaxy Watch4 Classic jest doskonałym narzędziem do mierzenia liczby kalorii spalonych w czasie aktywności fizycznej. Co więcej, dzięki innowacyjnemu czujnikowi BIA umożliwia analizę składu ciała. Samsung Galaxy Watch4 Classic pozwala na sprawne mierzenie wartości takich jak masa mięśni szkieletowych, ogólna masa tkanki tłuszczowej i mięśniowej, a nawet bieżące nawodnienie organizmu. Elegancki zegarek Galaxy Watch4 Classic pozwala mierzyć też jakość snu, a także saturacji krwi w czasie nocnego odpoczynku. Poza tym, podobnie jak wcześniejsze modele, po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji i skalibrowaniu z ciśnieniomierzem umożliwia wykonywanie pomiarów ciśnienia tętniczego krwi.

Zgarek Galaxy Watch4 Classic – dla kogo?

Nowy smartwatch Samsung to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ umożliwia bardzo dokładne mierzenie liczby spalonych kalorii, a także ciśnienia krwi i tętna. Ze względu na pomiary związane z monitorowaniem snu i saturacji krwi, to także wybór doskonały dla osób, które dbają o utrzymanie dobrej kondycji. Ze względu na elegancki design i mnogość opcji związanych z wygodnym korzystaniem z aplikacji mobilnych, nowy smartwatch Samsung jest też doskonałą alternatywą dla klasycznego zegarka dla wszystkich fanów nowinek technologicznych.

Zegarek Samsung Galaxy Watch4 Classic charakteryzuje się też doskonałymi parametrami technicznymi. Nowe zegarki dysponują 1,5 GB RAM i 16 GB pamięci. Co więcej, ich wyświetlacze umożliwiają długie godziny pracy na jednym ładowaniu, co jest ważne zarówno dla aktywnych osób, jak i tych, których tempo życia wymusza długie godziny spędzane poza domem.

Poprzedni artykułZadbaj o powietrze w domu. Sprawdzone sposoby
Następny artykułPerfumy dla niego. Jakie zapachy preferują mężczyźni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj