Prenumerata Newsweek Polska – co zyskujesz z wykupieniem prenumeraty?

Newsweek Polska to jeden z najważniejszych tygodników społeczno-politycznych w Polsce. Wydawany jest od 2001 roku w Warszawie, jako polska wersja Newsweeka. Stanowi jedną z ośmiu mutacji amerykańskiego tygodnika. Przez lata zajmował trzecią pozycję w rankingu tygodników (za “Polityką” i “Wprost”). Szybko jednak awansował na drugą pozycję, a często zajmuje także pierwszą. Dzięki porządnie przygotowanym artykułom podoba się wielu czytelnikom. Obecnie redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis.

Bardzo często do wydania papierowego dołączane są różnego rodzaju dodatki, m.in. “Europa”, “Kobieta”, a także prezenty; płyty DVD z filmami czy koncertami. Prenumerata Newsweek Polska to zatem pewność, że nie tylko będziemy na czasie z najnowszymi wydarzeniami, ale także otrzymamy niezwykłe upominki.

Obecnie Newsweek Polska jest częścią infrastruktury, do której należy także Onet.pl. Punktem wspólnym jest główny udziałowiec, czyli koncern Ringier Axel Springer. Rok 2015 przyniósł kolejne zmiany. Uruchomiono wtedy nową usługę Newsweek PLUS. Dzięki niej można uzyskać dostęp online do materiałów zamieszczanych w wydaniach papierowych. Pierwszy rok funkcjonowania usługi okazał się sporym sukcesem – skorzystało z niej 14 tysięcy osób.

Jakie działy znajdziemy w prenumerata Newsweek Polska?

  • Polska: dla wielu z nas najważniejszy dział. Informacje dotyczące naszego kraju obchodzą nas, co oczywiste, najbardziej. To tutaj znajdziemy informacje dotyczące polityki, tego co politycy mówią, jakie ustawy przygotowują, jak reagują na najważniejsze wydarzenia w Europie i na świecie. Ponadto dowiemy się, co z sytuacją ekonomiczną, społeczną, czy czekają nas większe zmiany, reformy. Wypowiedzi ekspertów, ekonomistów, socjologów, psychologów – to także informacje, których możemy szukać w dziale “Polska”.
  • Świat: dział podobny do wcześniejszego, ale z konieczności znacznie szerszy. Opowiada o wszystkim tym, co dzieje się poza granicami naszego kraju. Międzynarodowa polityka, ustawy, które mogą mieć wpływ także na nas, zmiany w prawie, doniesienia z frontów. Ponadto wszystko to, co dotyczy ekonomii i finansów. Część artykułów stanowi przedruki z amerykańskiego wydania (lub innych krajów). Tego typu materiał może być szczególnie interesujący, gdyż napisany jest z perspektywy kogoś, kto na stałe mieszka w danym kraju, którego sytuację opisuje.
  • Biznes: większy i mniejszy, z Polski i ze świata. Dla każdego, kto chce wiedzieć dokładnie jak wielkie pieniądze wpływają na to, co dzieje się dookoła. Jeśli lubimy mieć tego typu informacje w jednym miejscu – dla nas powstał ten dział. Dowiemy się z niego o tym, co dzieje się na rynku, jak wygląda sytuacja i czy działania wielkich mogą mieć potencjalnie wpływ na nas.
  • Kultura: kino, teatr, opera, seriale, książki – jeśli dość masz światowej polityki, wojen i problemów, to dział dla Ciebie.
  • Wiedza: coś dla spragnionych konkretnych informacji naukowych. Dzięki nim zabłyśniesz w każdej rozmowie i będziesz wiedział, co niedawno odkryli naukowcy.
  • Trendy i inspiracje: czyli wszystko to, co dotyczy naszego życia, ale nie należy do “wielkich” tematów.

Wykupując prenumerata Newsweek Polska przekonamy się, że nowy numer będziemy mieć zawsze na czas, bez konieczności biegania po mieście i za stałą cenę. Zachęcamy do sprawdzenia strony prenumerata.ruch.com.pl i zapoznania się z ofertą.

Poprzedni artykułKonsolidacja fakturowania i zarządzania magazynem
Następny artykułJak pomóc dziecku, które padło ofiarą hejtu w sieci?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj