Wynajem kontenerów Polkont – poznaj firmę, która może zaopatrzyć Cię w kontenery najlepszej jakości

modyfikacje kontenerów polkont

Szukasz partnera biznesowego, który zajmuje się sprzedażą i wynajmem kontenerów? Sprawdź ofertę Polkont Sp. z o.o. – przedsiębiorstwa działającego na rynku od ponad 20 lat.

Polkont – europejskie przedsiębiorstwo w branży kontenerów

Początki firmy przypadają na rok 2002, kiedy Polkont działał w Bydgoszczy jako lokalny dostawca kontenerów na sprzedaż i wynajem. Dołączenie do znanej niemieckiej grupy CHS Containergroup, skutecznie przeprowadzone projekty z zakresu obsługi kontenerowej oraz wysoka jakość sprzedawanych produktów przełożyły się na dynamiczny rozwój firmy. Dziś Polkont figuruje jako znane przedsiębiorstwo działające nie tylko w Polsce, ale także okolicznych państwach. Spółka ma oddziały w Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie.

sprzedaż i wynajem kontenerów

Kontenery na wynajem Polkont – oferta

W ofercie Polkont znajdują się zarówno nowe i używane kontenery na wynajem. Prowadzona działalność dotyczy hurtowego i detalicznego obrotu – to przekłada się na zróżnicowaną grupę klientów, na którą składają się lokalne firmy jak i ogromne, światowe koncerny. Do najbardziej znanych marek współpracujących z Polkont można zaliczyć: Eurovia, Merkury, PKP, Voith i Michelin.

Jakie rodzaje kontenerów na sprzedaż i wynajem oferuje Polkont? Spieszymy z odpowiedzią – są to:

 • kontenery magazynowe i ładunkowe,
 • kontenery modułowe, w tym zestawy kontenerowe i kontenery biurowe, socjalne i sanitarne,
 • kontenery chłodnicze, komory mroźnicze i chłodnicze,
 • kontenery morskie,
 • kontenery specjalistyczne,
 • kontenery na targi i eventy,
 • kontenery techniczne,
 • kontenery standardowe,
 • kontenery budowlane.
sprzedaż i wynajem kontenerów

Jakie usługi świadczy Polkont?

Oferta Polkont to nie tylko kontenery na sprzedaż i wynajem. Firma prowadzi także działalność usługową, która obejmuje m.in.:

 • Modyfikacje kontenerów zgodnie z oczekiwaniami klienta;
 • produkcję i obsługę konstrukcji stalowych, w tym obciążonych;
 • malowanie przemysłowe kontenerów i konstrukcji stalowych;
 • wynajem osprzętu kontenerowego, w tym ramp najazdowych i tzw. coonfotów
 • produkcję wózków do transportu kół samochodowych.
sprzedaż i wynajem kontenerów

Polkont może pochwalić się także stosowaniem niszowych na polskim rynku rozwiązań, do których należą m.in.:

 • natryski powłok polimocznikowych oraz poliuretanowych do zabezpieczania powierzchni;
 • Izolacje natryskowe pianą PUR, czyli tych o niskiej wartości współczynnika przewodzenia ciepła;
 • Wentylacja pomieszczeń, magazynów i pomieszczeń zagrożonych wybuchem ATEX wraz z montażem klimatyzacji i serwisem.

Zdobyte certyfikaty świadczące o rzetelności Polkont

Zarówno oferta sprzedażowa jak i usługowa Polkont ma oparcie w zdobytych przez firmę certyfikatach. Oto niektóre z nich:

 • zakładowa kontrola jakości produkcji dotyczącą wytwarzania stalowych elementów konstrukcyjnych wg wymagań EN 1090-2:2018
  w klasach wykonania EXC1, EXC2.
 • certyfikacja procesów spawalniczych wg PN-EN ISO 3834-3:2007 w zakresie spawania kontenerowych konstrukcji stalowych i ich modyfikacji,
 • całościowa certyfikacja personelu: spawacze (nadzór spawalniczy – EWE, IWE i EN ISO 9606-1 (141,135), badacze (NDT – PN-EN ISO 9712:2012., stopień 2), elektrycy (SEP), inspektorzy malowania (NACE, FROSIO – NS476), serwis klimatyzacji (SZFO/F-GAZY),
 • certyfikat systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015,
 • uprawnienia w zakresie prowadzenia napraw wszystkich typów i rodzajów kontenerów stalowych z wyjątkiem zbiorników w kontenerach zbiornikowych.
sprzedaż i wynajem kontenerów

Opinie klientów Polkont

Długie lata ciężkiej pracy, presji do rozwoju i podejmowania się najtrudniejszych zleceń dziś przekładają się na liczne pozytywne opinie klientów z całej Polski. Oto niektóre z nich:

Modyfikacje kontenerów prowadzone przez Polkont to usługi z wyższej półki.Musze przyznać, że nawet siedząc w branży przemysłowej nie widziałem jeszcze tak szczegółowo wykonanej pracy. ~ Michał, właściciel magazynów półfabrykatów na Pomorzu

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z Polkont. Budowa wymaga instalacji licznych kontenerów biurowych, które firma zawsze załatwia na czas. Szybki kontakt i chęć długoterminowej współpracy jak najbardziej na plus. ~ Grzegorz, właściciel firmy budowlanej

Organizując eventy i imprezy często korzystam z usług Polkont – mobilność pomieszczeń w tej branży to bardzo ważny element. O kontenerach nie wiedziałam dużo, dlatego tak ważne było doradztwo w tej kwestii. Dziś regularnie działam we współpracy z Polkont. ~ Michalina, organizatorka wydarzeń sportowych

Oddziały Polkont w Polsce

Znasz już firmę Polkont, wiesz jakie usługi oferuje i co może dla Ciebie zrobić. Nasuwa się jedno pytanie – gdzie mogę ją znaleźć? Polkont Sp. Z o.o. działa w oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski, niekiedy oferując dodatkowe usługi z zakresu obsługi kontenerowej. Miasta w których znajdziesz firmę to:

Kontenery Kwidzyn

Realizowane są tu modyfikacje kontenerów, naprawy kontenerów ładunkowych, malowanie przemysłowe oraz sprzedaż osprzętu kontenerowego.

Kontenery Gdańsk

Oddział pełni funkcję self storage, mając w ofercie także wynajem powierzchni magazynowych, ekspertyzy zabezpieczeń antykorozyjnych oraz naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych.

Kontenery Gdynia

Dostępne są tu naprawy kontenerów ładunkowych i chłodniczych.

Kontenery Warszawa

W stolicy firma działa jako terminal kontenerowy i realizuje usługi napraw kontenerów ładunkowych.

sprzedaż i wynajem kontenerów

Pozostałe lokalizacje oferujące głównie sprzedaż i wynajem kontenerów oraz ich modyfikacje to: Poznań, Łódź, Wrocław, Sławków i Małaszewice.

Nie musisz od razu jechać do Kwidzyna, Trójmiasta czy Warszawy! Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do oferty i działalności firmy, zadzwoń lub napisz, a konsultant chętnie udzieli na nie odpowiedzi.

Polkont kontakt

UL. STARY RYNEK 15-21, LOK. 3
85-105 BYDGOSZCZ

TEL +48 55 261 03 49
MOB +48 602 709 600
+48 664 788 061

FAX:+48 55 247 68 55
E-MAIL: BIURO@POLKONT.PL

Poprzedni artykułJakich urządzeń nie może zabraknąć w laboratorium?
Następny artykułJak zachować bezpieczeństwo podczas eventów online?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj