Rekrutacja specjalistów – jak robić to dobrze?

Zbudowanie zespołu, na który składają się osoby odpowiedzialne i rzetelne to dla pracodawcy nie lada wyzwanie. Przeprowadzenie rekrutacji stanowi jego nieodzowną i bardzo kluczową część. Niestety często przedsiębiorcy, którzy postanawiają zająć się pozyskaniem ludzi na własną rękę popełniają błędy, przez co proces ten przedłuża się nawet o wiele miesięcy. Czas to pieniądz – szczególnie w firmach, gdzie każdy dzień bez obsady generuje straty. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie procesu rekrutacji w rękach specjalistów i wynajęcie do jej przeprowadzenia agencji pracy.

Doświadczenie w rekrutacji profesjonalistów

W AB OVO Solutions łączymy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu przeprowadzane przez nas rekrutacje przynoszą oczekiwane efekty, a pozyskani pracownicy stają się dla przedsiębiorców cennym nabytkiem. Znamy warszawskie realia i lokalny rynek, a w ciągu kilku lat zdobyliśmy wiele cennych kontaktów i poszerzyliśmy swoje zasięgi.

Każdy proces pozyskiwania pracowników rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta. Poznajemy specyfikę stanowiska, niezbędne umiejętności oraz kwalifikacje i na tej podstawie budujemy profil kandydata. Przeprowadzamy także szczegółowy wywiad z przedsiębiorcą, by poznać jego wymagania odnośnie przyszłego pracownika.

Oferujemy rozwiązania, które ułatwiają pracodawcom poznanie kandydatów i zarządzanie dostępnymi zasobami ludzkimi. Przykładem może być try&hire, czyli przedłużony okres próbny, w trakcie którego przedsiębiorca może bliżej poznać potencjalnego pracownika i sprawdzić jego możliwości w trakcie pracy. W każdej chwili nasz serwis on-site służy pomocą i wsparciem zarówno dla działów HR, jak i pracowników tymczasowych.

Rozwiń skrzydła swojej firmy z AB OVO Solutions

Znamy i rozumiemy warszawskie realia, dlatego nieustannie staramy się wprowadzać nowoczesne rozwiązania i udogodnienia. Przedsiębiorcy mogą za naszym pośrednictwem pozyskać pracowników stałych, tymczasowych lub obcokrajowców (z Ukrainy). Zajmujemy się także rekrutacją specjalistów z różnych dziedzin – od IT po produkcję. Staramy się, by proponowani przez nas kandydaci spełniali 100% wymagań i oczekiwań klienta.

Jedną z ciekawszych usług, które oferujemy jest outsourcing pracowników, czyli ich wypożyczalnie. Leasing całych zespołów lub pojedynczych osób spotyka się z dużym uznaniem zwłaszcza w przypadku, gdy pojawiają się dodatkowe zlecenia lub zamówienia. Często wypożyczeni pracownicy zajmują stanowiska osób, które przebywają na zwolnieniu lekarskim lub urlopie. Największą zaletą outsourcingu jest to, że przedsiębiorca nie musi zatrudniać wybranych osób w swojej firmie. Pracownicy pozostają pod całkowitą opieką agencji, również pod względem prawnym.

Poprzedni artykułJakie związki roślinne mogą mieć terapeutyczny wpływ na organizm człowieka ?
Następny artykułJaką pastę do zębów wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj