Najlepsze pomysły na podziękowanie dla gości weselnych

Ślub jest dniem, który jest bardzo ważny w życiu każdej Pary Młodej. W tym dniu towarzyszą im rodzice, rodzeństwo, bliższa i dalsza rodzina oraz znajomi, którym pragniemy podziękować za uczestnictwo w tak ważnych dla nas chwilach. Mamy wiele możliwości, w jakie możemy podziękować przybyłym na ślub gościom, dzięki czemu możemy je dopasować względem naszych wymagań i upodobań.

Jakie podziękowania są najlepsze?

Form podziękowania jest wiele, ale są jednak takie, które dominują na rynku weselnym, na przykład pudełko na ciasta weselne. Aby goście zapamiętali to wydarzenie na dłużej, warto podarować im na pożegnanie coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, przykładowo magnesy, czy buteleczki na alkohol z personalizowanym nadrukiem UV. Niezwykłe produkty, jakie możemy kupić w ramach podziękowania dla świadków i gości możemy znaleźć na stronie internetowej Kreatywnej Pracowni Tadam: https://pracowniatadam.pl/, gdzie znajdziemy również przepiękne, nowoczesne zaproszenia ślubne.

Buteleczki na alkohol z personalizowanym nadrukiem UV

Idealnym pomysłem na podziękowanie dla gości jest sprezentowanie im buteleczki z dowolnym alkoholem, najlepiej ręcznie pędzonym bimbrem, który pięknie będzie wyglądać w małej buteleczce, do wyboru z jasnym lub ciemnym nadrukiem. Na buteleczkę można wybrać wzór, który będzie nam najbardziej odpowiadać. Dzięki temu, że nadruk wykonywany jest za pomocą lampy UV, jest on trwalszy i bardziej żywy, niż na powszechnych naklejkach. Butelki można nabyć o różnych pojemnościach.

Podziękowania dla gości – magnesy

Oryginalnym pomysłem na podziękowanie dla gości jest również magnes w wybranym przez nas kształcie i kolorze. Mogą być magnesy ze zdjęciem na pleksie, ze zdjęciem na plastrze brzozy lub z różnymi wzorami i napisami na plastrze brzozy. Magnesy takie znajdujące się na przykład na lodówce, będą każdego dnia przypominać gościom o wspaniałym dniu Pary Młodej.

Podziękowania dla gości weselnych – pudełka na ciasto

Powszechnym upominkiem dla gości weselnych są pudełka na ciasto pozostałe po przyjęciu. Pudełko można zakupić w dowolnym kształcie i z dowolnym wzorem. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent, gdyż niemal każdy gość uwielbia słodycze, więc będzie zachwycony takim podarkiem, a przy okazji zadbamy o to, że jedzenie pozostałe po uroczystości się nie zmarnuje.

Podziękowania dla gości weselnych – wachlarz

Przedmiot, który z pewnością ucieszy gości zwłaszcza w czasie upalnych, letnich dni – wachlarz, który oprócz pamiątki weselnej będzie także bardzo pożyteczny w momencie, gdy pomiędzy tańcami, zasiada się do stołu do posiłku lub by odpocząć. Wachlarz w formie podziękowania dla przybyłych na wesele gości przyda się im również po uroczystości, dzięki czemu będą zachwyceni.

Pomysłów na podziękowanie dla gości jest wiele, to Para Młoda decyduje, które będą dla nich najlepsze, zarówno pod względem kosztów, jak i własnych oczekiwań. Pragnąc zapaść w pamięć swym gościom, warto zainwestować w te bardziej oryginalne, które sprawią, że wesele będzie wspominane na długo po uroczystości.

Poprzedni artykułTop 5 modeli obuwia na lato
Następny artykułJakie garnki wybrać do kuchni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj