Prosty sposób na ocenę widoczności strony www

Jeśli nurtuje was zagadnienie widoczności własnej strony internetowej, podpowiemy prosty sposób na zweryfikowanie stanu. Jeśli w trakcie współpracy z firmą, która świadczy na waszą rzecz usługi, które nazywają się pozycjonowanie, zechcecie jak w pokerze powiedzieć – sprawdzam – możecie w niezwykle prosty sposób porównać raporty z rzeczywistością.

Jak sprawdzić widoczność strony?

Optymalizacja struktury serwisu www nie jest prostym zadaniem. Prace nad pozycjonowaniem globalnym i pozycjonowaniem lokalnym na miasta Łódź i okolice też lepiej zostawić fachowcom. Jest jednak sposób na to, by nie być jedynie widzem, a czynnie uczestniczyć w procesie, jaki się odbywa z pewnością sprawnie, jednak nie za sprawą waszych umiejętności.

Chcąc sprawdzić pozycję strony na liście wyszukiwania, wystarczy dowolna przeglądarka. Polecamy tę sekwencję czynności przeprowadzić kilkakrotnie na różnych wyszukiwarkach.

Wcześniej trzeba wydobyć z archiwum listę słów kluczowych wykonaną podczas robienia audytu strony. Przeglądarkę należy uruchomić w trybie incognito, aby wyłączyć preferencje przypisane do konta. Przeglądarka układa listę wyszukiwania zgodnie z zaleceniami preferencji zebranymi ze statystyk waszych wcześniejszych wyszukiwań. Należy w ustawieniach przeglądarki zmienić jeszcze ilość wyświetlanych rekordów listy za jednym razem na 100. W okienko browsera wpiszcie wybraną z listy keywords frazę i ENTER. Po wyświetleniu listy trzeba skorzystać z wyszukiwania ciągów znaków na stronie, czyli skrót klawiszowy Ctrl+F. Na pasku wyszukiwania wpiszcie adres waszej strony lub nazwę brandową charakterystyczną dla strony. Jeśli rekord znajduje się w tej odsłonie, system operacyjny wskaże jego miejsce. Można wtedy ręcznie przeliczyć rekordy powyżej i poznać pozycję w pierwszej setce. Jeśli wynik wyszukiwania jest 0, należy proces powtórzyć na drugiej i kolejnych stronach SERP, czyli organicznych wyników wyszukiwania. Do skutku.

Prace powtarzamy dla każdego z osobna słowa kluczowego.

Sprawdź ofertę na pozycjonowanie lokalne w Łodzi – https://www.premiumdigital.pl/pozycjonowanie-stron-lodz/

Poprzedni artykułCzy ubezpieczenie budynku rolnego jest obowiązkowe?
Następny artykułPosadzki żywiczne kontra betonowe – co lepiej wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj