Monitory LED. Zaawansowane urządzenia do nauki i pracy

ekrany interaktywne w biznesie spraw by klienci wrocili do twojego lokalu

Czym kierować się przy wyborze monitora? To oczywiście zależy od celu jego zastoso-wania. Monitory LED do nauki i pracy powinny mieć m.in. dobrą rozdzielczość, pro-porcje, złącza, jak i funkcje ergonomiczne. Warto zapoznać się np. z urządzeniami marki Samsung.

Epoka cyfrowego nauczania. Interaktywna nauka rozwija

Zdobycie uwagi ucznia i jego zaciekawienie to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Nauczycielom z pomocą mogą przyjść monitory LED. Na przykład Monitor Samsung Flip pozwala na interaktywne nauczanie, a więc prowadzenie ciekawych i absorbujących uwagę młodych żaków zajęć. Dotykowy wyświetlacz i intuicyjna obsługa urządzenia pomagają zainteresować całe środowisko młodych adeptów. Monitor Samsung Flip to model urządzania polecany właśnie do szkół czy różnego rodzaju placówek edukacyjnych. Cechuje się nowoczesną technologią, która umożliwia szybkie i łatwe tworzenie notatek w trakcie lekcji, a czas reakcji na dotyk wynosi jedynie 6,7 ms. Dzięki temu można odnieść wrażenie „płynnego pisania”. Z kolei, jak podaje Samsung, 2048 wbudowanych bezpośrednio w ekran punktów nacisku przekłada się na precyzję malowania.

Dodatkową zaletą monitorów z omawianej serii Samsunga jest wyposażenie ich w powłokę antybakteryjną. Oznacza to, że ekran dotykowy blokuje rozwój mikroorganizmów, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększa ochronę przed innymi rodzajami bakterii i drobnoustrojów. Uczniowie i nauczyciele nie muszą więc przejmować się zarazkami, a mogą w stu procentach skupić się na prezentowanych w doskonałej jakości treściach.

Monitor biznesowy. Podnieść efektywność swojej pracy

Interaktywne monitory doskonale sprawdzają się też jako narzędzie pracy biznesowej. Nowoczesne monitory LED to urządzenia, które pomagają zaoszczędzić sporo miejsca na biurku. Space Monitor (dostosowujący się do przestrzeni monitor) pozwala wygospodarować nawet o 40% więcej miejsca do pracy.* Jak to jest możliwe? Dzięki funkcji jego składania. W momencie, gdy nie musisz używać monitora, po prostu możesz przechowywać sprzęt płasko przy ścianie. Natomiast, gdy pojawi się potrzeba skorzystania, wówczas wystarczy, że przysuniesz monitor do siebie i dostosujesz jego kąt nachylenia do swoich aktualnych potrzeb.

By monitor poprawiał efektywność pracy, wyświetlane na ekranie treści muszą być w jak najlepszej rozdzielczości. Składany Space Monitor LED od Samsunga wyświetla wyraziste i odpowiednio nasycone kolorami obrazy, ale także umożliwia szersze pole widzenia. Umożliwia to podgląd na szerszą część strony internetowej lub zapisywanego dokumentu. Te wszystkie opcje są możliwe dzięki rozdzielczości WQHD i odpowiedniej gęstości pikseli – prawie 1,7 raza większej niż w Full HD. Plusem monitorów z tej serii są też ukryte kable, które można z łatwością schować we wgłębieniach stojaka od monitora.

* Dzięki Space Monitor masz nawet o 40% więcej miejsca do pracy, co widać, jeśli na standardowym biurku o wymiarach 47,2 cala x 19,7 cala (120 cm x 50 cm) zestawisz go z monitorem konwencjonalnym o tej samej przekątnej ekranu (Samsung SD850).

Artykuł powstał przy współpracy z Samsung.com/pl.

Poprzedni artykułCzy kanapa w stylu chesterfield pasuje do każdego wnętrza?
Następny artykułOprawy liniowe LED – poznaj oświetlenie, które ma same zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj