Szafka na klucze – kluczowe wyposażenie firmy

W arsenale pracowników ochrony czy administracji budynków firmowych pozostaje wiele sprzętów ułatwiających życie. Począwszy od tych skomplikowanych jak system monitoringu i elektronicznego alarmu, poprzez systemy do meldowania obchodu terenu a skończywszy na tych najprostszych jak skrzynka na klucze do wszystkich pomieszczeń w budynku.

To właśnie ochrona najczęściej dysponuje wszystkimi kluczami i to tam na koniec dnia powinny się znaleźć. Duża ilość różnego rodzaju kluczy i breloków może jednak sprawić, że ciężko będzie je od siebie odróżnić. Nawet niewielkie biuro potrzebuje całej masy kluczy – od tych do drzwi wejściowych poprzez drzwi do poszczególnych pomieszczeń i korytarzy aż po szafki na dokumenty i całe archiwa. Każde z tych miejsc potrzebuje swojego klucza. Dlatego też, dobrym pomysłem jest oznakowanie ich odpowiednimi etykietami i przechowywanie w takich miejscach jak właśnie skrzyneczka na klucze. To wyjątkowo łatwy sposób na zapanowanie nad chaosem i przechowywanie ważnych przedmiotów w jednym ustalonym miejscu. Dzięki temu klucze pozostaną one uporządkowane i szybko dostępne dla każdego pracownika. Gdy firma pozostaje zamknięta ważne jest też by klucze do poszczególnych pomieszczeń czy schowków pozostawały poza zasięgiem potencjalnych złodziei. Kradzież nawet jednego klucza może skończyć się czasochłonną i kosztowną wymianą zamków na terenie całego obiektu. Dlatego też podczas poszukiwań odpowiedniej skrzyneczki warto zwrócić uwagę by była to szafka metalowa na klucze. To jedyny materiał, który może uchronić zawartość skrzyneczki przed dostaniem się w niepowołane ręce. Co równie ważne, szafka na klucze metalowa nie rdzewieje i jest rozwiązaniem na długi czas. Może być też ulokowana na zewnątrz, bowiem metal jest materiałem odpornym na niekorzystne warunki pogodowe. Szafeczka na klucze posiada w swoich drzwiczkach dobry zamek, który nie zacina się nawet podczas intensywnego użytkowania. Zwiększone bezpieczeństwo szafeczki to również dodatkowy zamek szyfrowy z trzycyfrowym kodem do zamka.

Szafka na klucze do domu

Szafeczka na klucze swoje miejsce znajdzie nie tylko w firmowych wnętrzach. To również rozwiązanie idealne do domu. Szafka na klucze do przedpokoju pozwoli wszystkim domownikom na zostawianie swoich kluczy w jednym miejscu co zapobiegnie ich zgubieniu i nerwowym porannym poszukiwaniom. Skrzynka na klucze do domu sprawia także, że nasze klucze pozostaną bezpieczne, chronione przez metalową obudowę i zamek z trzycyfrowym kodem.

Poprzedni artykułZaświadczenie o niekaralności – w jakich sytuacjach może być wymagane?
Następny artykułPożyczki bez dochodów – czy są możliwe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj