Karta paliwowa dla małych firm – co i jak możesz zyskać?

Jakie korzyści wiążą się z kartą paliwową dla małej firmy? Czy warto ją założyć i jak z niej korzystać?

Karta paliwowa bez kaucji – po prostu musisz ją mieć!

Karty paliwowe same w sobie nie są specjalnie nowym rozwiązaniem, bez wątpienia jednak cieszą się ogromną i wciąż rosnącą popularnością. Wynika to bezpośrednio z bardzo dużych korzyści, które dzięki tej współpracy osiągają obie strony. Przedsiębiorstwo mające karty paliwowe zyskuje dużego partnera posiadającego wiele stacji paliw na terenie kraju lub nawet całego kontynentu, a do tego może czerpać np. z różnego rodzaju promocji czy zniżek. Koncern paliwowy natomiast ma pewność, że dana marka będzie stale tankowała swoje pojazdy właśnie pod tym szyldem. Aby jednak nie patrzeć na temat kart paliwowych wyłącznie przez różowe okulary, trzeba wspomnieć o drobnej niedogodności z nimi związanej.

Otóż przy podpisaniu umowy o kartę paliwową koncerny zazwyczaj wymagają zobowiązania do tankowania określonej ilości paliwa w każdym okresie rozliczeniowym. Jest to swoiste zabezpieczenie, które gwarantuje koncernom minimalny poziom wpływów. Wysokość zobowiązania jest różna, nierzadko wynosi jednak nawet około 1000 litrów, co jest wartością zarówno małą, jak i dużą – z jednej strony przy flocie 8 czy 10 aut bez problemu spełnisz ten wymóg, jeśli jednak w Twojej firmie znajdują się zaledwie 2, 3 lub 4 pojazdy, limit ten może okazać się zbyt wysoki. Czy to znaczy, że mniejsze przedsiębiorstwa nie mogą korzystać z kart paliwowych? Nic bardziej mylnego! Wystarczy jedynie wybrać odpowiednio dopasowane rozwiązanie, jakim jest np. karta paliwowa BP Komfort Prepaid.

Karta paliwowa bez zabezpieczenie i bez kaucji, czyli BP Komfort Prepaid dla małych firm

BP Komfort Prepaid słusznie wzbudza skojarzenia z telefonią komórkową. Samo działanie karty paliwowej przypomina bowiem sposób korzystania z telefonu na kartę. W obu przypadkach w pierwszej kolejności należy doładować konto na wybraną kwotę. Dopiero wtedy możesz zarówno wykonywać połączenia, jak i w pełni używać karty paliwowej. Dzięki niej o wiele szybciej zapłacisz za paliwo lub inne produkty kupione na stacji paliw. Warto dodać, że metoda prepaid pozwala przy okazji na większą kontrolę swoich wydatków. Wystarczy zalogować się na dedykowanym portalu, aby sprawdzić stan konta czy historię przeprowadzonych transakcji. Poza tym nigdy nie wydasz więcej, niż masz aktualnie na swoim koncie.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to produkt dedykowany małym firmom, co przejawia się na wielu polach. Już na etapie wyrabiania karty przekonasz się, jakie to proste. Wystarczy wypełnić prosty formularz online, aby uzyskać dane do logowania, za pomocą których po raz pierwszy wpłacisz środki na swoje konto. Tu również ustalisz wartości i parametry kart, które zostaną do Ciebie dostarczone pocztą.

Co jeszcze zyska Twoja firma dzięki kartom paliwowym BP Komfort Prepaid? Należy przypomnieć, że są to karty paliwowe bez zabezpieczeń i bez kaucji – zatem nie są obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami, a także zobowiązaniem do tankowania minimalnej ilości paliwa w każdym okresie rozliczeniowym. I w końcu – dołączysz do programu lojalnościowego Payback, w ramach którego zbierasz punkty wymienialne na rozmaite nagrody. Nie ulega wątpliwości, że karta paliwowa BP Komfort Prepaid to doskonały wybór dla wszystkich niewielkich firm.

Poprzedni artykułImport z Chin – dokumenty
Następny artykułKto powinien skorzystać z konsolidacji długów? Doradzamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj