Atrakcyjny prezent na urodziny – kilka ciekawych propozycji

O ile prezenty na okrągłe rocznice dość łatwo wybrać – w końcu nie przypadają one często – to pomysły na urodzinowe upominki dość szybko się kończą. Nawet wtedy, gdy znamy obdarowywaną osobę od wielu lat, istnieje możliwość, że otrzymała od nas już wszystkie upominki związane z jej zainteresowaniami. Podobnie może być w przypadku naszych bliskich, którzy wolą otrzymywać biżuterię, ubrania i ozdoby. Nie możemy przecież za każdym razem wręczać przedmiotów w podobnym fasonie.

Oryginalny szwajcarski scyzoryk

Któż z nas nie marzył o takim przyrządzie będąc dzieckiem? Nie trzeba być wielkim fanem ambitnych wypraw i biwakowania, by ucieszyć się z posiadania takiego sprzętu. Wyposażony w kilkanaście funkcjonalnych ostrzy scyzoryk inspiruje do poszukiwania przygód i ułatwia życie w sytuacjach, których nie bylibyśmy w stanie przewidzieć. Do obecności multinarzędzia w plecaku czy torebce łatwo się przyzwyczaić, bo często wspiera nas ono w codziennym życiu. Najlepiej zdecydować się na scyzoryk bardzo wysokiej jakości i wykonany z najtrwalszych metali i tworzyw sztucznych. Do najbardziej cenionych przedsiębiorstw trudniących się produkcją tego rodzaju przedmiotów należy Victorinox – to marka, która jest wizytówką Szwajcarii na całym świecie.

Voucher na skok na linie bungee

Dla wszystkich fanów adrenaliny skok na bungee jest pozycją obowiązkową. Tym, którym jeszcze nie udało się jej odhaczyć na swojej liście przeżyć, powinniśmy sprawić prezent na urodziny w postaci kuponu na takie przeżycie. Emocji przeżywanych podczas swobodnego spadku z kilkudziesięciu metrów nie da się porównać z żadnym innym doświadczeniem. Skok na bungee jest całkowicie bezpieczny – istnieje kilka poziomów zabezpieczeń, które razem dają całkowitą pewność.

Jazda luksusowym samochodem jako prezent na urodziny

Coraz większą popularnością cieszą się kupony na przejazd (na miejscu kierowcy!) jednym z legendarnych aut wyścigowych i rajdowych. Znalezienie się za kierownicą samochodu posiadającego kilkuset konny silnik jest niezwykłym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji. Przed skorzystaniem z vouchera przeprowadzane jest szkolenie, które pomoże rozwinąć umiejętności kierowcy – także w sytuacjach mających miejsce poza torem.

Trafiony podarunek przy długotrwałych relacjach jest na wagę złota! Warto więc zastanowić się nad prezentem na urodziny w postaci vouchera na interesującą atrakcję lub upominkiem, który będzie spełnieniem dziecięcych fantazji. Być może któraś z powyższych propozycji pomoże w tej trudnej decyzji!

Poprzedni artykułJak przygotować garaż przed montażem bramy?
Następny artykułTapeta czy plakat? Co lepsze na Twoją ścianę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj