Trzy powody, dla których warto skorzystać z internetowej porównywarki kurierów

Szukasz dobrego i taniego kuriera, ale nie chcesz tracić czasu na przeglądanie kilkunastu stron w poszukiwaniu najlepszej oferty? W takiej sytuacji z pomocą przychodzą internetowe porównywarki usług kurierskich. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby otrzymać listę dostępnych przewoźników na danej trasie. Sprawdź, dlaczego warto korzystać ze stron porównujących oferty firm kurierskich.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu

Najważniejszą zaletą porównywarki online jest możliwość zapoznania się z ofertą nawet kilkunastu firm w czasie, w którym normalnie uzyskałoby się dostęp do cennika jednego kuriera. Świetnym narzędziem do sprawdzania konkurencyjnych ofert jest strona https://www.fastpost.pl/. Po wybraniu rodzaju przesyłki, wymiarów, wagi i trasy, a także uzupełnieniu kilku innych informacji dodatkowych na ekranie wyświetlą się dostępni kurierzy.

Ponadto na stronie firmy dostępny jest bardzo przejrzysty cennik, w którym przejście od jednego kuriera do drugiego wymaga zaledwie jednego kliknięcia. Porównywarka online sprawia, że nie trzeba zapisywać na kartce informacji z różnych stron, ponieważ wszystkie szczegóły są zebrane w formie tabeli. Co więcej, wyniki wyszukiwania można wydrukować na jednej stronie papieru lub zrobić zrzut ekranu i przesłać np. szefowi lub współpracownikom.

Wydasz mniej pieniędzy

Samodzielne szukanie firm świadczących usługi transportowe może być dość męczące i często kończy się na przejrzeniu kilku stron. W ten sposób można przegapić naprawdę atrakcyjną ofertę i niepotrzebnie przepłacić. Dzięki porównywarce online firmy FastPost można w kilka chwil zapoznać się z cenami nawet kilkunastu najpopularniejszych kurierów działających na polskim i międzynarodowym rynku usług przewozowych.

W internetowym kalkulatorze można również wpisać np. wysokość ubezpieczenia, dzięki czemu w wynikach wyszukiwania zostaną uwzględnione dodatkowe koszty. Dzięki temu można uniknąć niespodzianki w postaci wyższej ceny przewozu po doliczeniu opłaty za ubezpieczenie u przewoźnika, który bez ubezpieczenia był znacznie tańszy niż konkurencja. Ponadto na liście pojawiają się tylko firmy, które mogą zrealizować usługę przewozu konkretnego towaru.

Możesz liczyć na wysoką jakość usług

Twórcy porównywarek internetowych mają dobre rozeznanie w branży i starają się wybierać tylko godnych zaufania przewoźników. Z tego powodu na stronach z takimi narzędziami można znaleźć tylko kilkanaście bardzo znanych firm, które są w stanie szybko, tanio i bezproblemowo dostarczyć przesyłki zarówno na terenie Polski, jak i do innych krajów. W ten sposób można uniknąć oszustów lub niskiej jakości przewoźników, którzy często kuszą niskimi cenami.

Dzięki prostej porównywarce cen można szybko dowiedzieć się, jakie firmy świadczą usługi dla konkretnego rodzaju przesyłki na wybranej trasie. Następnie w cenniku można zapoznać się z kosztami dodatkowych usług i dopłat. Firma FastPost oferuje dodatkowo gwarancję ceny – wszystkie koszty podane na stronie są stałe, dzięki czemu nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów.

fot. materiały prasowe

Poprzedni artykułJak dobrze wybrać ubezpieczenie samochodu?
Następny artykuł5 cech, które powinna mieć najlepsza oferta Internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj