Dekoracyjne serwetki z nadrukiem

Kiedy spodziewamy się gości chcemy wypaść jak najlepiej. Sprzątamy dom lub biuro, odkładamy rzeczy na miejsce i odświętnie nakrywamy stół. Kolorystykę i estetykę zawsze próbujemy dopasować do okazji. Jeśli spotykamy się z rodziną z okazji świąt Bożego Narodzenia. to stawiamy na czerwony obrus i zielone lub złote serwetki z nadrukiem. Podczas spotkań z okazji komunii, czy chrzcin nakrywamy stół na biało, a serwetki papierowe estetycznie zwijamy i zakładamy pasujące obręcze. Z kolei, jeśli planujemy biznesowe spotkanie, to najczęściej zamawiamy catering w opakowaniach jednorazowych, a obok stawiamy firmowe, personalizowane serwetki z naszym logo.

W serwetkach papierowych siła!

Organizowanie spotkań biznesowych lub przyjęć domowych to zawsze spore wyzwanie. Trzeba wybrać datę, zaprosić gości, zamówić catering i przygotować miejsce. Prawie wszystkie spotkania, te rodzinne i te biznesowe, skupiają się przy stole. To właśnie przy nim siedzimy, jemy i dyskutujemy. Warto poświęcić mu chwilę czasu i uwagi, aby wyglądał ładnie i estetycznie. Można udekorować go na wiele sposobów, w zależności od okazji i naszych preferencji. W pierwszej kolejności wybieramy kolorystykę i to do niej dopasowujemy ceramikę, sztućce, serwetki z nadrukiem, czy dekoracje florystyczne. Przed przystąpieniem do dekorowania stołu, warto zastanowić się nad kolorami, które będą się ze sobą dobrze komponować. Dobrym pomysłem jest wybór dwóch lub trzech kolorów, które będą dominować w dekoracji stołu. Bazę stanowi prosty, klasyczny obrus. Na nim ustawiamy talerze i sztućce zgodnie z kolejnością, w jakiej będą wykorzystywane. Kolejny etap to dekoracje. Świetnie sprawdzają się serwetki z własnym nadrukiem, świeże kwiaty, świeczniki, czy patery z sezonowymi owocami. Ważne, aby stworzyć unikatową aranżację, która będzie spójną i harmonijną całością.

Serwetki z nadrukiem reklamowym 

Bez względu na to, czy spotkanie ma charakter rodzinny, czy biznesowy, to zawsze staramy się tak samo. Tworząc przyjęcie dla pracowników trzeba wziąć pod uwagę techniczne możliwości lokalu, w którym zamierzamy się spotkać. Zanim zamówimy catering warto sprawdzić, jakie mamy wyposażanie. Potrzebne będą stoły, krzesła i dostęp do prądu. Warto eksperymentować i tworzyć aranżacje pasujące do charakteru danego wydarzenia. Świetnym gadżetem reklamowym podczas przyjęć biznesowych będą serwetki z własnym nadrukiem i logo firmy. Jest to świetny sposób na wypromowanie swojej marki podczas różnych wydarzeń, takich jak spotkania biznesowe, konferencje, targi, czy bankiety. 

Poprzedni artykułRodzaje lokat – jaka lokata jest najbardziej opłacalna?
Następny artykułDługi w rodzinie – jak rozwiązać konflikt?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj