OptiMES – poznaj system dla produkcji, który trzeba mieć

Choć może wydawać się inaczej, planowanie produkcji i zarządzanie produkcją jest wymagające i skomplikowane. Skupia w sobie dane, procesy, ludzi z całej firmy. Ma to wyjątkowe znaczenie we współczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych, które ze względu na wymagania rynku muszą być dynamiczne, zdolne do błyskawicznych zmian w systemie pracy i przede wszystkim idealnie poinformowane o wszystkim, co dzieje się w trakcie i wokół procesów produkcyjnych.

Da się planować i kierować produkcją, rozliczać ją i na bieżąco monitorować i w razie potrzeby organizować na nowo. I to wszystko z poziomu wygodnego fotela i urządzenia z odpowiednim systemem informatycznym, czyli np. smartfona z system OptiMES

Wydajna produkcja od zaraz

OptiMES to perfekcyjnie dopracowane narzędzie do planowania i zarządzania produkcją, które zadowoli nawet krytyków systemów informatycznych. Jest intuicyjny, prosty w obsłudze, przekazuje czytelne komunikaty i skutecznie alarmuje w razie zagrożeń w trakcie produkcji. Dostarcza narzędzi do pracy dla ludzi obsługujących linie produkcyjne, ale przede wszystkim użyteczne raporty dla kadry menedżerskiej i kierownictwa. Na każdym poziomie, na którym potrzebny jest dostęp do bieżących danych z hali produkcyjnej czy magazynu, OptiMESspełni to zadanie w 100%.

Działa tak dobrze, ponieważ opiera się na funkcjonalnych modułach, które warto znać, ze względu na ich przydatność w codziennej pracy linii produkcyjnych, ale i funkcjonowania magazynu, czy poszczególnych pracowników. Podstawą tego sukcesu są moduły:

  • system APS, czyli Planowanie produkcji i zamówień
  • system WMS, czyli Magazyn
  • system MES, czyli Realizacja, kontrola i rozliczenie produkcji;
  • system RCP, czyli Rozliczenie czasu pracy;
  • system CRM, czyli Kalkulacje, oferty i zamówienia;
  • system CMMS, czyli Utrzymanie ruchu.

Celem skorzystania z udogodnień oferowanych przez system MES od Syneo.pl wystarczy jeden krok – rejestracja w systemie lub kontakt z przedstawicielami firmy. Szybko, łatwo, a na początek bez żadnych opłat. Możesz zapoznać się z naszymi modułami, przetestować funkcjonalności. Upewnić się, że np. system CMMS czy system WMS realnie modyfikują sposób pracy i będzie to korzystne dla Twojej firmy. My zadbamy o to, abyś przez proces wdrożenia przeszedł płynnie i doświadczył znaczenia firmy funkcjonującej na najwyższych obrotach.

Do nawiązania kontaktu wystarczy telefon lub krótki mail (na 517 827 436 lub biuro@syneo.pl). Czekamy, bo pomóc, odpowiedzieć na pytania, czy na początek – poznać Twoje firmowe problemy. Zapraszamy!

Poprzedni artykułAplikacje do monitoringu pojazdów. Co powinieneś o nich wiedzieć?
Następny artykułPrzełomowe elementy stron internetowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj