Niezbędne produkty dezynfekcyjne dla Twojej firmy

W ostatnich miesiącach zachowanie higieny stało się priorytetem dla całego społeczeństwa. Preparaty antybakteryjne i żele dezynfekujące stały się rzeczami codziennego użytku, tak samo jak portfel, klucze oraz telefon. Również firmy musiały dodać do wyposażenia biura tego typu wyroby, aby zapewnić pracownikom odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Warto jednak pamiętać o tym, że tylko wysokiej jakości towary o odpowiednim składzie zapewnią wysoką ochronę przed bakteriami i wirusami. Dlatego właśnie warto sprawdzić produkty Medguard!

Żele dezynfekujące do oczyszczenia rąk, które zadbają o kondycję skóry

Ze względu na dużą zawartość alkoholu w składach preparatów antybakteryjnych wiele osób narzeka na nadmierne wysuszenie dłoni, co wpływa również na zmniejszoną częstotliwość stosowania tego typu wyrobów. Dlatego też składy żeli dezynfekujących marki Medguard zostały urozmaicone o naturalne olejki, które wyróżnia wyjątkowe działanie. Co ważne, bazą wyrobów jest żelowa substancja (70% alkoholu) z dodatkową zawartością gliceryny, która zapobiega wysuszeniu skóry. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać wersję pure aqua, z dodatkiem olejku lawendowego, z ekstraktem z aloesu i witaminami lub z domieszką olejku eukaliptusowego. To właśnie dzięki takiemu podejściu produkty Medguard cechuje wyjątkowe działanie! Olejek lawendowy poprawia wygląd skóry, a także wzmacnia antyseptyczne funkcje preparatu. Połączenie ekstraktu z aloesu oraz witamin (A, E, F) wspomaga produkcję kolagenu, a także wygładza skórę dłoni. Eukaliptus jest natomiast znany ze swoich właściwości chłodzących, doskonale wzmaga także uczucie świeżości podczas używania żelu. W ofercie dostępne są różne pojemności, które świetnie sprawdzą się jako dodatkowe wyposażenie każdego biura.

Preparaty antybakteryjne do oczyszczania różnego rodzaju powierzchni

Oprócz dezynfekcji rąk, bardzo ważne jest także oczyszczanie powierzchni, z którymi pracownicy oraz interesanci mają kontakt. Klamki, barierki, telefony, toaleta, wspólna kuchnia – warto zadbać o to, aby Twój zespół miał pod ręką różne preparaty antybakteryjne! W ofercie Medguard znaleźć można m.in. płyn ze specjalną formułą, zawierającą srebro oraz chusteczki. Srebro posiada silne właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze, świetnie więc sprawdzi się do oczyszczania, zapewniając wysoką skuteczność. Produkty Medguard dostępne są na stronie producenta – skontaktuj się z marką, aby uzyskać więcej informacji o ofercie i zamówieniach hurtowych!

Poprzedni artykułNawilżanie powietrza – zalety i domowe metody
Następny artykułPopraw wyniki swojej firmy, korzystając z profesjonalnych baz danych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj