Europa na wyciągnięcie ręki

Im dzieci starsze, tym chętniej wyjeżdżają za granicę bez rodziców. Wypady z rówieśnikami są dla nich po prostu atrakcyjniejsze, a przy okazji mogą czuć się swobodniej. To właśnie dla nich są przeznaczone kolonie młodzieżowe w wielu zakątkach Europy. Jakby tego było mało, to jeszcze każdy z wyjazdów jest dostosowany do oczekiwań konkretnej grupy. Zwiedzanie, odpoczynek lub zabawa – każdy znajdzie coś dla siebie.

Poznaj kolebkę naszej cywilizacji

Grecja. Kraj, który uważany jest za początek wszystkiego, z czym dzisiaj możemy obcować. To tam rozpoczęła się droga człowieka ku rozwojowi niemal wszystkich dziedzin życia. Grecja słynie z wielotysięcznej kultury, wspaniałych potraw oraz pięknych plaż, krajobrazów oraz krystalicznej wody. Jednocześnie każdy jej zakątek oferuje zupełnie atrakcje. Ale od czegoś trzeba zacząć. Każdy, kto pojedzie do Grecji, zakochuje się w niej bez pamięci i ma ochotę poznać każdy jej zakątek – zarówno na części kontynentalnej, jak i na wyspach. Dlatego też kolonie młodzieżowe na mitycznym Peloponezie to wspaniały pierwszy krok do poznania tego niezwykłego miejsca na ziemi.

Będzie, będzie zabawa!

W latach 70. Bułgaria była najczęściej obieranym przez Polaków kierunkiem na wakacje. Później ten zakątek został nieco zapomniany, ale Bułgarzy postanowili przywrócić świetność swoim kurortom i dziś to tętniące życiem, pełne turystów z wielu krajów miejsca, które nigdy nie zasypiają. Od kilku lat kraj nad Morzem Czarnym przeżywa renesans i stał się jednym z najchętniej wybieranych przez młodych ludzi z całej Europy. Jeśli wakacje to dla was przede wszystkim odpoczynek, opalanie, kąpiele w morzu i basenach oraz imprezy, to kultowe już Złote Piaski są właśnie tym miejscem, którego szukacie na swoje młodzieżowe wypady.

Spotkaj się z ulubieńcami z dzieciństwa

Bajki Disneya to obowiązkowy punkt w życiu każdego dziecka. Tak naprawdę nigdy się z nich nie wyrasta i pozostają z nami przez całe życie. Nic więc dziwnego, że marzeniem praktycznie każdego człowieka jest odwiedzenie któregokolwiek z Disneylandów, aby przybić piątkę lub przytulić się z Plutem, Goofym czy Mickym. Ale to nie wszystko. Na koloniach łączących wizytę w Barcelonie oraz Paryżu, odwiedza się także jeden z najpopularniejszych parków rozrywki, słynący z kolejek górskich Gardaland. Jest to świetne połączenie, ponieważ można wciąż czuć się dzieckiem, ale również zasmakować adrenaliny, na którą wcześniej było się za małym. Jest to jeden z tych wyjazdów, które będzie się pamiętało długie lata, a może nawet i całe życie.

Poprzedni artykułJaki wybrać program do fakturowania?
Następny artykułJak odbywa się wypłata świadczenia ubezpieczeniowego po śmierci rodzica?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj