Narzędzia SEO

Zastanawiasz się jakie narzędzia SEO będą dla ciebie najlepsze sprawdź poniższą listę i wybierz coś dla Siebie.

SEMrush

SEMrush jest jedną z najpopularniejszych opcji analizy SEO na rynku. Umożliwia śledzenie płatnego ruchu, ruchu w mediach społecznościowych oraz oczywiście ruchu na komputerach i urządzeniach mobilnych. Najlepsze narzędzia SEO w 2019

Jest także miejscem gdzie mamy popularne narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych. Wprowadź słowo lub frazę, a to narzędzie do sprawdzania SEO powie Ci jego liczbę wyszukiwań, potencjał, trudność i konkurencyjne firmy, które już są w rankingu.

SEMrush zaleca również powiązane słowa kluczowe i pomóc w tworzeniu strategii słów kluczowych. Oznacza to chodzenie po longtailach lub słowach kluczowych zawierających więcej niż trzy słowa.

To tylko jedna z cech SEMrusha. Może również przeprowadzić audyt lub witrynę internetową, która analizuje jakość i ilość Twoich linków wstecznych.

Planer słów kluczowych Google

Chociaż analiza SEO staje się coraz ważniejsza dla Youtube, Amazon i sklepu App Store, większość przedsiębiorców skupia się głównie na tym, jak ich treść pojawia się w Google.

Będziesz potrzebować konta Google AdWords, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Planera słów kluczowych Google. Jednak Narzędzie planowania słów kluczowych Google jest w rzeczywistości bezpłatne dla wszystkich osób posiadających konto Google.

To narzędzie SEO ma dwie główne funkcje: odkrywanie słów kluczowych i analizowanie słów kluczowych.

W pierwszym przypadku wpisujesz słowa połączone z branżą, dla których Google podaje listę sugerowanych słów kluczowych. Obejmuje to przybliżone miesięczne wyniki wyszukiwania, szacunkowe koszty za kliknięcie i konkurencję.

W drugim możesz skorzystać z Narzędzia planowania słów kluczowych Google, by porównać analizy słów kluczowych. Pokazuje liczbę wyświetleń i kliknięć dla trzydziestodniowej reklamy kierowanej na określone słowo kluczowe.

Pokazuje także, ile to wszystko może kosztować.

Oczywiście podstawowym celem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest unikanie płacenia za reklamy. Warto wiedzieć, ile ten ruch kosztowałby – i ile można zaoszczędzić dzięki udanej strategii optymalizacji.

Ubersuggest

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o słowach kluczowych bez inwestowania w narzędzia SEO? Ubersuggest to darmowy program, który pozwala gromadzić dane związane ze słowem kluczowym lub nazwą domeny.

W szczególności Ubersuggest poinformuje Cię o wielkości słowa kluczowego, średnim koszcie kliknięcia i stopniu trudności z jego pozycjonowaniem. Sugeruje również powiązane słowa kluczowe z długim końcem i pokazuje najwyższą pozycję witryny w rankingu dla wprowadzonego słowa.

Jeśli wprowadzisz adres URL do Ubersuggest, wyświetli on ekologiczne słowa kluczowe i ruch w witrynie. To narzędzie do sprawdzania SEO określa również liczbę linków zwrotnych witryny i może śledzić ewolucję optymalizacji pod kątem wyszukiwarek tej witryny w ciągu kilku miesięcy.

Poprzedni artykułUporządkuj swoje myśli z Google Keep
Następny artykułRozłożenie długu na raty. Czy to możliwe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj