Komfortowo po mistrzostwo z AutoComfort, czyli autokar dla sportowców na najwyższym poziomie

autokary dla sportowcow autocomfort

Zmęczony sportowiec? To musi zakończyć się wielką klapą…. A tego nie chce nikt – ani sztab trenerski, ani drużyna, ani kibice. Co wpływa na dobre samopoczucie zawodników? Jednym z kluczowych czynników jest komfortowa podróż do miejsca, w którym rozegrane mają zostać zawody, dlatego twórcom koncernu AutoComfort idea wygodnego przewozu sportowców przyświecała od samego początku tworzenia jednej z najlepiej funkcjonujących dziś firm transportowych w północnej części Polski.

Przewóz sportowców to niełatwe wyzwanie

Warto wyjaśnić – dlaczego? Każdy kto śledzi życie sportowców wie, jak wiele czynników wpływa na dobrą kondycję graczy i to w każdej dyscyplinie. To nie tylko regularne treningi, dyscyplina czy dieta, ale także ogólna troska o dobre samopoczucie, na które oddziałują podróże czy warunki do snu. Częste przemieszczanie się zawodników musi więc odbywać się komfortowo, bezpiecznie i sprawnie. AutoComfort, czyli firma transportowa specjalizująca się w przewozie sportowców w Trójmieście stawia na warunki premium w tej kwestii. Przewozy sportowe są tak samo istotne jak standard hoteli, dobra rehabilitacja czy odpowiednia dieta. Właściciele firmy wychodzą z założenia, że wygodna podróż naprawdę może przekładać się na ostateczny wynik zawodów.

Przewóz sportowców AutoCo

Autokary dla drużyn sportowych na miarę XXI wieku

Flota AutoComfort to prawdziwa motoryzacyjna gratka. Łatwiej byłoby policzyć jakich udogodnień nie mają autokary dla sportowców, niż odwrotnie. Oprócz takich oczywistych standardów jak wygodne i rozkładane fotele, klimatyzacja i ogrzewanie, przyjazne dla oczu oświetlenie czy toalety na pokładzie, w autokarach są też udogodnienia na miarę XXI wieku. Mowa tu o dedykowanych sportowcom możliwościach wyświetlania materiałów audiowizualnych np. do analizowania taktyki meczowej, odpowiednim nagłośnieniu, dodatkowych systemach bezpieczeństwa, caffe barach do serwowania posiłków i napojów, a także specjalnych lukach bagażowych. Bardzo często sportowcy korzystają z zaawansowanej opcji przewozu sprzętu sportowego, strojów czy akcesoriów do treningu. Sztab korzysta z możliwości transportu np. łóżek do masażu. We flocie AutoComfort znajduje się kilkanaście różnego typu autobusów i busów o różnych parametrach i wielkości.

Przewóz sportowców AutoCo

Transport sportowców w każde miejsce

Nie ma rzeczy niemożliwych dla załogi AutoComfort. Choć firma skoncentrowana jest w Trójmieście to świadczy transport drużyn sportowych nie tylko lokalnie czy krajowo. Wynajem autobusów może służyć przewozowi międzynarodowemu i taka opcja coraz częściej jest wybierana przez sportowców z uwagi na wysoki komfort pojazdów z floty tej firmy. Kierowcy w AutoComfort są doświadczeni, regularnie poddawani specjalistycznym testom i posiadający aktualne kwalifikacje, co wpływa na niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa podróży. Transport drużyn sportowych firma świadczyła już wielokrotnie m.in. dla reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet, drużyny rugby Club Lechia Gdańsk, reprezentacji Polski w rugby, drużyny siatkarskiej Lotos Trefl Gdańsk czy zawodników mistrzostw świata w snookerze.

transport druzyn sportowych

AutoComfort to nie tylko nowoczesne autokary i nowe busy, ale także prestiżowe limuzyny czy SUV-y do indywidualnego przewozu sportowców i nie tylko. Bywa, że komfort utożsamiany jest właśnie z luksusem, który może być na wyciągnięcie ręki. Firma jest w stanie także zaoferować obecność odpowiedniej obsługi na pokładzie autobusu czy pojazdu osobowego, która zadba o wiele dodatkowych usług dla podróżujących, np. w kwestii opieki nad bagażem czy zorganizowania noclegów. Przekonaj się o tym jakie oczekiwania może spełnić załoga AutoComfort poprzez stronę internetową (https://autocomfort.pl/) lub w bezpośrednim kontakcie z pracownikami.

Poprzedni artykułDlaczego warto inwestować w szkolenia dla firm?
Następny artykułTrend nadawania zagranicznych imion w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj