MASECZKI DLA MĘŻCZYZN NIE TYLKO NA HALLOWEEN

Wielu facetów twierdzi, że maskę to oni założą jedynie na halloween lub karnawał. Najprawdopodobniej nie wiedzą jeszcze o tym, że taki kosmetyk może sprawić, że ich cera będzie wyglądała wprost rewelacyjnie. Maseczki dla mężczyzn różnią się nieco od tych dla kobiet. Działają one pielęgnacyjnie, utrzymując męską cerę w dobrej kondycji. Dlatego warto mieć swój egzemplarz w łazience.

MASECZKA DLA MĘŻCZYZN – OBOWIĄZKOWE NAWILŻENIE!

Męska cera bardzo często jest cerą przesuszoną. Małe fragmenty skóry, delikatnie łuszczą się w okolicach nosa lub na policzkach. Ani to estetyczne, ani przyjemne. Znasz to? Z pewnością. To kolejny powód, dla którego maseczka dla mężczyzn jest prawdziwym must have w dzisiejszych czasach. Nareszcie firmy kosmetyczne pomyślały też o facetach! Chcesz, aby kobiety zazdrościły Ci pięknej cery? Postaw na odpowiednią pielęgnację.

Są różne typy maseczek pielęgnacyjnych. Warto jednak zwrócić uwagę na te nawilżające oraz o działaniu delikatnie złuszczającym (te często wzbogacone są o kwasy AHA). Maseczka do twarzy dla mężczyzn pomoże Ci w taki sposób, że delikatnie złuszczy martwy naskórek i zapomnisz o tych nieestetycznych, odstających płatkach! Co więcej, regularne korzystanie z maseczki na twarz dla mężczyzn pozwoli Ci dostrzec również różnicę w miękkości Twojej cery.

O takim zabiegu wystarczy pamiętać 2-3 razy w tygodniu. Maseczki do twarzy dla mężczyzn możesz użyć wieczorem, po kąpieli, gdy pory będą rozszerzone i będą chłonęły substancje odżywcze. Nie jest to zbyt angażująca czynność. W maseczce trzeba spędzić około 10 minut. W tym czasie możesz opłacić rachunki, przeczytać rozdział z ulubionej książki albo przygotować sobie kolację. Możesz też zrobić to dla zabicia czasu w przerwie meczu piłki nożnej lub koszykówki. Maseczka na twarz dla mężczyzn nie wymaga specjalnych umiejętności zarówno przy nakładaniu, jak i zmywaniu. Wystarczy Ci odrobina ciepłej wody i miękki ręcznik do wytarcia twarzy.

GLINKA CZYNI CUDA!

Niejedna maseczka dla mezczyzn w swoim składzie zawiera odżywcze glinki, które pełnią wiele ról w takim kosmetyku dla mężczyzn. Mogą oczyszczać cerę z zanieczyszczeń oraz nadmiaru sebum, pozostawiając ją świeżą i matową. Przyspieszają gojenie wyprysków, łagodzą podrażnienia. Mają też działanie przeciwzapalne. Osoby, których problemem są rozszerzone pory z pewnością sięgną po glinkę koalinową, które zadaniem jest ich zwężenie.

MASECZKI DLA MĘŻCZYZN NIE TYLKO NA HALLOWEEN
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here